Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Name
az: Ad

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Live
az: Canlı

en: German
az: Alman
