Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Name
bo: མིང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
