Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Name
ca: Nom

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Amount
ca: Import

en: English
ca: Anglès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Donation
ca: Donació

en: Live
ca: En viu

en: Webform
ca: Formulari web

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Currency code
ca: Codi de moneda
