Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Name
eo: Nomo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: English
eo: Angla

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana
