Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Name
fa: نام

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Amount
fa: مقدار

en: English
fa: انگلیسی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Live
fa: زنده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: product
fa: کالا

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Currency code
fa: کد پول رایج
