Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Name
gu: નામ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ
