Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Name
is: Nafn

en: E-mail address
is: Netfang

en: Amount
is: Upphæð

en: English
is: Enska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: product
is: vara

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Account Number
is: Reikningsnúmer
