Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Name
ka: სახელი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: English
ka: ინგლისური

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
