Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
