Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Amount
lt: Suma

en: English
lt: Anglų

en: Live
lt: Gyva

en: Webform
lt: Web forma

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: product
lt: prekė

en: Currency code
lt: Valiutos kodas
