Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Name
mn: Нэр

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: English
mn: Англи

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман
