Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Name
mr: नाव

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: English
mr: इंग्लीश

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन
