Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Name
my: အမည်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်
