Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Name
ps: نوم

en: English
ps: انګرېزي

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی
