Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Name
pt: Nome

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Amount
pt: Quantia

en: English
pt: Inglês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Japanese
pt: Japonês

en: Donation
pt: Doação

en: Live
pt: Ao vivo

en: Webform
pt: Formulário

en: Not configured
pt: Não configurado

en: product
pt: produto

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: USD
pt: USD (Dólar americano)

en: EUR
pt: Euro

en: Configured
pt: Configurado
