Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Name
sv: Namn

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Amount
sv: Belopp

en: English
sv: Engelska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: product
sv: vara

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Currency code
sv: Valutakod
