Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Name
te: పేరు

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్
