Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Amount
uk: Величина

en: English
uk: Англійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Live
uk: Наживо

en: Webform
uk: Вебформа

en: Invoice ID
uk: Ідентифікатор рахунку-фактури

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: product
uk: товар

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Account Number
uk: Номер рахунку
