Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Name
be: Імя

en: English
be: Ангельская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Webform
be: Анкета

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая
