Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Amount
de: Betrag

en: English
de: Englisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Donation
de: Spende

en: Webform
de: Webformular

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: product
de: Produkt

en: Button Label
de: Beschriftung des Buttons

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: German
de: Deutsch

en: Currency code
de: Währungscode

en: E-mail Address
de: E-Mail-Adresse

en: Configured
de: Konfiguriert

en: Account Number
de: Kontonummer
