Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
