Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Name
es: Nombre

en: Amount
es: Cantidad

en: English
es: Inglés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Donation
es: Donación

en: Live
es: En producción

en: Not configured
es: Sin configurar

en: product
es: producto

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Currency code
es: Código de moneda

en: E-mail Address
es: Dirección de Correo Electrónico

en: Configured
es: Configurado
