Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Name
he: שם

en: Amount
he: כמות

en: English
he: אנגלית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Donation
he: תרומה

en: Live
he: חי

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית
