Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Name
nl: Naam

en: Amount
nl: Bedrag

en: English
nl: Engels

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Donation
nl: Gift

en: Webform
nl: Formulier

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Currency code
nl: Valutacode

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Select a component
nl: Selecteer een component
