Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Name
sr: Име

en: English
sr: енглески

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки
