Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Name
cy: Enw

en: English
cy: Saesneg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg
