Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Name
fr: Nom

en: Amount
fr: Montant

en: English
fr: Anglais

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Live
fr: En direct

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: product
fr: produit

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: E-mail Address
fr: Adresse de courriel

en: Configured
fr: Configuré

en: Select component
fr: Sélectionner un composant
