Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Name
hi: नाम

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन
