Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Name
id: Nama

en: Amount
id: Jumlah

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Live
id: Langsung

en: Currency code
id: Kode mata uang
