Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Name
kk: Аты

en: English
kk: Ағылшын

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс
