Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Name
oc: Nom

en: Amount
oc: Montant

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Donation
oc: Don

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand
