Webform 2checkout (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Name
sl: Ime

en: English
sl: Angleščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina
