Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys

en: Table
af: Tabel
