Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Image
ar: الصورة

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: Table
ar: جدول

en: Features
ar: الخصائص
