Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Table
ast: Tabla
