Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image
be: Малюнак

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Table
be: Табліца

en: Features
be: Функцыі
