Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Table
bg: Таблица
