Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Table
bn: টেবিল
