Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས
