Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: View
ca: Mostra

en: Table
ca: Taula

en: Features
ca: Funcionalitats
