Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image
cs: Obrázek

en: View
cs: Zobrazit

en: Table
cs: Tabulka
