Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: View
da: Vis

en: Text
da: Tekst

en: Table
da: Tabel
