Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Image
de: Bild

en: View
de: Ansicht

en: Table
de: Tabelle
