Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Table
el: Πίνακας

en: Features
el: Χαρακτηριστικά
