Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Table
eo: Tabelo

en: Features
eo: Ecoj
