Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Table
et: Tabel

en: Features
et: Omadused
