Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image
eu: Irudia

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Table
eu: Taula
