Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Image
fa: تصویر

en: View
fa: مشاهده

en: Text
fa: متن

en: Table
fa: جدول

en: Features
fa: ویژگی‌ها
