Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Table
fi: Taulukko

en: Features
fi: Ominaisuudet
