Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: View
fr: Voir

en: Text
fr: Texte

en: Table
fr: Tableau

en: Features
fr: Fonctionnalités
